باشگاه خبرنگاران/ امروز طی مراسمی از کارفرمایان نمونه نهبندان تجلیل شد.

بیکی، فرماندار نهبندان امروز در دیدار با مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: شهرستان نهبندان ظرفیت‌های خوبی دارد، اما سرمایه گذاری خوبی در آن انجام نشده است.
او با بیان اینکه در حوزه فرآوری معادن اتفاقات خوبی افتاده که موجب رونق کسب و کار در شهرستان می‌شود، افزود: بوی توسعه در شهرستان به مشام می‌رسد که وقتی عینیت بخشد، قابل درک و لمس خواهد بود.
بیکی با بیان اینکه لفظ «محرومیت» برای نهبندان اشتباه است، بیان کرد: نهبندان ظرفیت‌های زیادی دارد که باید زمینه استفاده از آن فراهم شود و نیروی انسانی مهمترین ظرفیت نهبندان است.
فرماندار نهبندان با اشاره به ظرفیت‌های معدنی، بیابان و گنج‌های پیدا و نهان معدنی در شهرستان نهبندان، ادامه داد: معدن گارنت منحصر به فرد و ذی قیمت است و مشکلات این واحد با تعامل با تأمین اجتماعی حل و به بهره برداری خواهد رسید.
او با تأکید بر اینکه باید تسهیلات به کارفرمایان نمونه پرداخت شود، بیان کرد: سیستم مدیریت حاکم بر تأمین اجتماعی به گونه‌ای است که کارفرمایان نمونه تشویق و تجلیل می‌شوند لذا امروز این کارفرمایان در شهرستان تجلیل می‌شوند.
بیکی در پایان حذف دفترچه‌های خدمات تأمین اجتماعی و خدمات به افراد بالای ۶۰ سال را از اقدامات خوب تأمین اجتماعی عنوان کرد و گفت: این اقدامات قدم‌هایی است که امید به زندگی را بیشتر می‌کند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today