باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام اجرای ۳۲ برنامه موفق برای مهار کرونا در شرکت گاز استان ایلام خبر داد.

عباس شمس اللهی، مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از اجرای ۳۲ برنامه موفق برای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا در این شرکت خبر داد و گفت: شرکت گاز استان ایلام جزء شرکت‌های پیشرو در تهیه و تدوین برنامه‌ها و تجهیزات پیشگیرانه در خصوص جلوگیری از گسترش ویروس کرونا می‌باشد.
عباس شمس اللهی با بیان اینکه به منظور محافظت از پرسنل و مراجعین در شروع پیک جدید کرونا اقدامات قابل توجهی به صورت جدی انجام شده است، افزود: تشکیل و برگزاری ۲۰ مورد جلسه کمیته سلامت با حضور واحد‌های مرتبط با موضوع پیشگیری و مقابله با کرونا تنها یک مورد از اقدامات مهم و اساسی برای مهار این ویروس منحوس کرونا در این شرکت بوده است.
او از توزیع پکیج بهداشتی و پیشگیرانه همچون الکل، دستکش، ماسک و ژل شستشو به صورت مستمر در بین کارکنان خبر داد و اظهار داشت: آموزش نفرات خدماتی برای گندزدایی و ضد عفونی، آموزش پیشگیری و کنترل کرونا برای کلیه کارکنان، ارسال پیامک‌های پیشگیرانه به صورت مستمر، نصب بنر رعایت نکات بهداشتی کرونا در ورودی تمام ادارات و نواحی، گندزدایی و ضد عفونی روزانه تمام سطوح ساختمان و ... تنها بخشی از اقدامات صورت گرفته برای مقابله با کرونا بوده است.
شمس الهی به خرید پمپ سمپاش برای ستاد و کلیه نواحی سطح استان اشاره کرد و ادامه داد: حذف سیستم انگشت زنی حضور و غیاب، حذف سرو نهار در ادارات، حذف مأموریت‌های غیر ضروری، تهیه تب سنج و سنجش مداوم کارکنان و ارباب رجوع هنگام ورود، خرید دستگاه کاور کفش، توزیع پکیج نوروزی شامل ضد عفونی کننده دست و سطوح و دستکش و ماسک و مرطوب کننده و تعبیه حوضچه ضدعفونی کننده کفش در ورودی‌های ادارات شرکت از دیگر اقدامات برای مقابله با ویروس کرونا بوده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه اقدامات قابل قبول دیگری برای پیشگیری و مهار کرونا در این شرکت انجام شده است، عنوان کرد: تهیه دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند، تهیه دستگاه پالس اکسیمویروس کنترل ویژه مراجعه کنندگان از نظر علائم ظاهری و چندین مورد دیگر که باعث شد خوشبختانه میزان ابتلایان در این شرکت کاهش محسوسی پیدا کند.
شمس الهی همچنین از تداوم و تشدید این اقدامات تا ریشه کنی کامل این ویروس در شرکت گاز استان ایلام خبر داد و یادآور شد: تقویت زیر ساخت‌های انجام خدمات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری برای مشترکین و نیز استقرار میز خدمت حضوری برای مراجعین در ورودی ادارات و انجام کلیه خدمات به ارباب رجوع توسط همکاران مستقر در میز خدمت، از اقدامات اساسی این شرکت می‌باشد.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/