موج/ رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند سه نفره سارقان موبایل قاپ در اصفهان و اعتراف آن ها به 102 فقره سرقت خبر داد.

حسین ترکیان، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان ابراز کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت موبایل توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسکلت و شکایت مال باختگان، با تلاش شبانه روزی در خصوص بررسی صحنه های جرم و مقایسه شیوه های سرقت توسط متهمان با شیوه سرقت توسط افراد سابقه دار سرانجام هویت یکی از سارقان که در بیشتر سرقت ها نیز حضور داشت به دست آمد.
وی تصریح کرد: با شناسایی فرد مذکور کارآگاهان بلافاصله وارد عمل شده و طی هماهنگی با مقام قضایی وی را در یکی از مناطق حاشیه ای شهر اصفهان دستگیر و به پلیس آگاهی استان اصفهان منتقل کردند.
این مقام انتظامی افزود: متهم که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود سرانجام در مواجه با مدارک و مستندات پلیس لب به اعتراف باز کرده و دو نفر دیگر از همدستان خود و یک مالخر را معرفی کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری تمامی اعضای باند مذکور خبر داد و گفت: با اعترافات به دست آمده از متهمان 102 فقره سرقت موبایل و وجوه نقد از عابران پیاده کشف شد که در این خصوص پرونده تشکیل و این افراد برای رسیدگی به جرائم خود تحویل مراجع قضایی شدند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today