فارس/ طی 24 ساعت گذشته 10 قلیان‌سرای متخلف پلمب، عاملان 16 فقره سرقت و یک جوان تهدیدکننده به افشای عکس‌های خانوادگی در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند.

منوچهر امان‌اللهی، فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری امروز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، خودرو، اماکن دولتی، داخل خودرو و موتورسیکلت، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی استان، قرار گرفت.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: ماموران پلیس آگاهی استان، شهرکرد، بروجن، لردگان، فارسان، اردل و خانمیرزا با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بررسی آثار و علائم به جامانده در صحنه‌های سرقت، موفق شدند 10 سارق را دستگیر کنند.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس تحقیقات علمی و فنی پلیس، سارقان به 16 فقره سرقت منزل، خودرو، اماکن دولتی، داخل خودرو و موتورسیکلت اعتراف کردند و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
پلمب 10 قلیان‌سرای متخلف در لردگان
علی تابش‌فرد نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان لردگان با همکاری شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، کاهش جرائم و پیشگیری از ویروس کرونا، از تعدادی واحد صنفی به صورت محسوس و نامحسوس بازدید کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان  افزود: در اجرای این طرح 10 واحد صنفی متخلف عرضه قلیان که بهداشت فردی و عمومی را رعایت نکرده و مصوبات ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا را نادیده گرفته بودند پلمب شدند.
وی بیان داشت: در ادامه این طرح به تعدادی واحد صنفی نیز اخطار کتبی صادر شد که در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رفع نواقص موجود طی مدت زمان مشخص، با آن‌ها نیز برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday