شبستان/  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان گفت: تمام محورهای اصلی هفت شهرستان جنوبی کرمان با وجود ریزش باران باز بوده و تردد در این مسیرها جریان دارد.

مسعود جمیلی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان ابراز کرد: تمام محورهای اصلی هفت شهرستان جنوبی استان با وجود ریزش باران باز بوده و تردد در این مسیرها جریان دارد.
وی با اشاره به ورود سامانه بارشی در حوزه جنوب استان کرمان، خاطرنشان کرد: با دریافت تصاویر از طریق دوربین‌های نظارت تصویری و اطلاعات گشت‌های راهداری که به مرکز مدیریت راه‌ها ارسال شده، در بیشتر محورهای ارتباطی منطقه شاهد ریزش باران به صورت پراکنده هستیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان بیان کرد: با توجه به اطلاعیه‌های هواشناسی، گشت‌های راهداری در محورها به صورت آماده‌باش حضور دارند و نیروهای راهداری نیز به ویژه در گردنه‌های برف‌گیر ساردوئیه و جبالبارز مستقر هستند.
جمیلی ابراز کرد: با شرایط جوی موجود تمام محورهای ارتباطی این منطقه لغزنده است، بنابراین رانندگان جوانب احتیاط را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه در این مسیرها رانندگی کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان در خاتمه از پاسخگو بودن شماره ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان به صورت شبانه روزی خبر داد و عنوان کرد: رانندگان و مردم می‌توانند نواقص ایجاد شده در جاده‌ها را اطلاع دهند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar