ایرنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۵ مورد ابتلا جدید کرونا در استان ثبت شده و تعداد مبتلایان به ۲۵ هزار و ۶۲۱ نفر رسیده است.

دکتر محمد کریمیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام روز یکشنبه اظهار داشت: فوتی ناشی از کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ثبت نشده و مجموع مبتلایان تا این لحظه همچنان ۶۶۴ نفر است و ۲۴ هزار و ۲۸۵ نفر نیز بهبود یافته اند.
وی افزود: ۱۱ بستری جدید کرونا در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری ها در استان به ۲۸ نفر رسیده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: بستری های جدید پنج مورد مربوط به ایلام، ۲ مورد مهران، یک مورد دهلران، یک مورد دره شهر، یک مورد آبدانان و یک مورد مروبط به ایوان است.
وی ادامه داد: شهرستان دره شهر با هزار و ۴۷۲ ابتلا به کرونا در وضعیت نارنجی قرار گرفت و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی وضعیت سایر شهرستان ها نیز تغییر می کند.
دکتر کریمیان ادامه داد: شهرستان های ایلام، چوار، دهلران، آبدانان در وضعیت زرد و سایر شهرستان ها در وضعیت آبی قرار دارند.
وی به رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد و گفت: همجواری ایلام با استان های پرخطر و قرمز مانند خوزستان و تردد به این شهرها، عدم رعایت پروتکل ها، حضور در تجمعات، ترددهای غیرضروری، عدم استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی منجر به تغییر وضعیت استان به حالت هشدار و خطر می شود.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/