ایسنا/ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای شمال استان کرمان گفت: از ساعت ۱۷ روز گذشته در گردنه های قنات سیر، سنگ صیاد و کفنوییه در محور بردسیر- بافت بارش برف را داشتیم که عملیات نمک پاشی و تیغ زنی انجام شده و هم اکنون نیز در این گردنه ها بارش برف داریم.

احسان عراقی زاده، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای شمال استان کرمان درباره آخرین وضعیت راه های استان کرمان، اظهار کرد: از بعد از ظهر امروز  بارش برف را در محورهای کرمان- بافت(کفنوئیه) و کرمان-  شهداد(کمپ تونل) داریم.
وی افزود: همچنین عصر امروز شاهد بارش باران در محورهای رابر- بافت(گردنه اسکر)، کرمان- بردسیر(گردنه خانه کوه)، کرمان- سیرجان(گردنه خانه سرخ)، کرمان- بم(دو راهی راین)، شهربابک- انار، سیرجان- حاجی آباد و کرمان- کوهپایه بودیم.
عراقی زاده با اشاره به اینکه هوشیاری روسای ادارات راهداری برای اقدامات به موقع در تامین ایمنی جاده ها انتظار می رود، گفت: در حال حاضر جاده های استان کرمان باز و تردد برقرار است.
معاون راهداری استان کرمان بیان کرد: از ساعت ۱۷ روز گذشته در گردنه های قنات سیر، سنگ صیاد و کفنوییه در محور بردسیر- بافت بارش برف را داشتیم که عملیات نمک پاشی و تیغ زنی انجام شده و هم اکنون نیز در این گردنه ها بارش برف داریم.
وی افزود: توصیه می شود رانندگان زنجیر چرخ، غذا و لباس گرم به همراه داشته و از تردد در نزدیک رودخانه ها و مسیل ها اجتناب کنند زیرا بارندگی رگباری و موضعی سبب سیلاب می شود.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar