مهر/ مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: میانگین بیکاری در اصفهان از میانگین کشوری بالاتر است؛ اما در پاییز امسال کاهش ۱.۵ درصدی نرخ بیکاری را نسبت به فروردین داشته‌ایم.

کامران کلانی، مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به لزوم توجه به گردشگری سلامت، اظهار کرد: گردشگری جبنه‌های مختلفی دارد که یکی از ابعاد آن نیز گردشگری سلامت است که افراد در قالب آن برای درمان به کشورهای مختلف، مراجعه می‌کنند.
وی افزود: البته گردشگری سلامت به زیرساخت‌های مناسبی مانند اسکان، رفاه و غیره نیاز دارد تا فرد به واسطه استفاده از آنها از نقاط مختلف برای دریافت خدمات مراجعه کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه برای توسعه گردشگری سلامت استفاده از تعرفه‌های استاندارد و آخرین تکنولوژی‌ها امری ضروری است، ادامه داد: از این باید در بهره برداری از پروژه‌های قابل اجرا در این حوزه باید به این نکات توجه شود.
کلانی همچنین با اشاره به اینکه میانگین بیکاری در استان اصفهان از میانگین کشوری بالاتر است، تصریح کرد: باوجود شیوع کرونا نرخ بیکاری از پاییز ۹۹ نسبت به بهار ۱.۵ درصد کاهش یافته و با توجه به ظرفیت‌هایی که استان اصفهان در زمینه گردشگری دارد، می‌تواند در توسعه گردشگری سلامت نیز گام مؤثری بردارد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today