فارس/ قهرمان وشو جهان در میان زلزله زدگان شهر سی سخت حضور یافت و با توزیع اقلام اولیه بهداشتی مورد نیاز برای مردم از نزدیک به میان آن‌ها رفت و عمق فاجعه زلزله را مشاهده کرد.

این روزها که مردم زلزله‌زده سی‌سخت به دلیل از دست دادن خانه‌ها و سرمای سخت زمستان روزهای سختی را سپری می‌کنند از همه اقشار مثل هنرمندان گرفته تا ورزشکاران و نمایندگان مجلس و ائمه جمعه با حضور در شهر سی‌سخت از این مردم رنج‌دیده دلجویی می‌کنند.
حضور شهربانو منصوریان قهرمان ووشو جهان در میان زلزله زدگان شهر سی‌سخت هم نشان از همت بالای ورزشکاران و قهرمانان در چنین مواقعی داشته و حس نوع دوستی را به یاد می‌آورد.
شهربانو منصوریان قهرمان ووشو جهان در اقدامی نوع دوستانه و خداپسندانه همانند زلزله سرپل ذهاب، بندرعباس، سقوط هواپیمای یاسوج و سیل اهواز این بار به کمک مردم زلزله‌زده شهر سی‌سخت آمده تا هم از نزدیک عمق فاجعه زلزله را مشاهده و هم اقلام بهداشتی اولیه مورد نیاز را میان خانواده‌های آسیب دیده توزیع کند.
شهربانو در شهر سی سخت با استقبال نادیا صداقت مدیرکل امور بانوان استانداری و خسروی معاون مدیرکل امور بانوان روبرو شد و به اتفاق در میان خانواده‌های زلزله زده حضور پیدا کرده وبا آنها هم دردی کردند.

شهربانو منصوریان قهرمان ووشو جهان اظهار کرد: از زلزله دردناک شب ۲۹ بهمن ماه که باعث خسارات شدید به مردم مظلوم شهر سی‌سخت شد خیلی ناراحت شدم و بر خود لازم دانستم که به نمایندگی از جامعه ورزشکارن به میان مردم بحران زده و آسیب دیده شهر سی سخت آمده و از نزدیک عمق فاجعه را ببینم.
وی گفت: آمدم تا وضعیت را بررسی کنم و برای دوستان و تمامی کسانی که دوست دارند در این شرایط حساس به نوعی کمک هایی به این مردم زلزله‌زده داشته باشند اوضاع را انعکاس دهم تا بتوانند با کمک‌های خود بتوانند گوشه ای از خسارات این مردم را جبران کنند.
قهرمان ووشو جهان اظهار داشت: مردم زلزله زده شهر سی سخت در زمان سقوط هواپیمای تهران- یاسوج خود را نشان دادند و برای تمامی خانواده های داغدار سقوط هواپیما و مسئولان سنگ تمام گذاشتند و تا آخرین روز بحران در میدان بودندبنابراین امروز نوبت ماست که در خدمت مردم شهر سی سخت باشیم و قول می دهم تا آخرین لحظه در کنار مردم سی‌سخت خواهم ماند.


آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today