ایرنا/ مدیر دفتر انجمن سینمای جوانان خراسان رضوی گفت: هفت فیلم کوتاه و پویانمایی ساخته شده توسط فیلمسازان جوان این دفتر به چهاردهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی راه یافت.

سیدوحید حسینی، مدیر دفتر انجمن سینمای جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: انیمیشن کوتاه «من آلیس نیستم اما اینجا سرزمین عجایب است» به نویسندگی و کارگردانی «مهدیه سادات احمدی سلیمانی» به بخش پویانمایی و فیلم کوتاه «دروغ سفید» به بخش فیلم‌های موبایلی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی راه یافتند.
وی اضافه کرد: فیلمنامه کوتاه «دست چپ من» به نویسندگی «نسرین محمدپور» به بخش فیلمنامه، فیلم‌های مستند کوتاه «عمه اشرف» به نویسندگی و کارگردانی «نسیم سهیلی» و «شریک» به نویسندگی و کارگردانی «کمیل سهیلی» از مشهد به بخش مستند چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی راه یافتند.
مدیر دفتر انجمن سینمای جوانان خراسان رضوی گفت: فیلمهای کوتاه «فیلمرغ» به نویسندگی و کارگردانی «امیرمسعود سهیلی» و «شوفر» به نویسندگی و کارگردانی «رضا نجاتی» هم به بخش داستانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی راه یافتند.
حسینی افزود: چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری «سعید نجاتی» با محوریت سیره علمی و عملی امام رضا(ع) به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان چهارم تا هفتم اسفندماه در گرگان برگزار می‌شود.
وی همچنین از ساخت یک فیلم جدید توسط این انجمن خبر داد و گفت: فیلمبرداری فیلم کوتاه «قضاوت» به نویسندگی و کارگردانی مشترک «الهه ابراهیمی» و «ابوالفضل فریدا» و تهیه کنندگی دفتر انجمن سینمای جوانان ایران در مشهد به پایان رسید و وارد مرحله پس از تولید شد.
مدیر دفتر انجمن سینمای جوانان خراسان رضوی افزود: این فیلم روایتگر افرادی است که در آسانسور به اشتباه مورد قضاوت یکدیگر قرار می‌گیرند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar