ایسنا/ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خدابنده گفت: از آغاز اجرای طرح تشدید بازرسی که از ۱۵ بهمن‌ماه امسال آغاز شده، ۱۶۰ مورد بازرسی صورت گرفته است.

رحیم اسماعیلی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خدابنده با بیان این مطلب اظهار کرد: در قالب اجرای طرح تشدید بازرسی که از ۱۵ بهمن‌ماه آغاز شده و تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه دارد، بازرسان این اداره به همراه بازرسان اتاق اصناف به طور مستمر بر صنوف نظارت می‌کنند.
وی با بیان اینکه طی بازرسی‌های صورت گرفته پنج مورد پرونده تخلف به ارزش ۱۶۰ میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است، تصریح کرد: بخش عمده بازرسی‌ها و تخلفات در این شهرستان مربوط به صنف نانوایان است.
این مسئول با اشاره به تخلفات صورت گرفته در خصوص گران‌فروشی و کم‌فروشی در این شهرستان، گفت: با تشکیل هشت تیم بازرسی با همکاری بسیج اصناف، اتحادیه‌های صنفی، اتاق اصناف و ادارات شهرستان در دو شیف صبح و بعدازظهر، نظارت‌ها بر بازار به صورت مستمر  انجام می‌شود.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خدابنده با اشاره به کمبود روغن جامد در این شهرستان، عنوان کرد: کالاهای اساسی و مورد نیاز برای شب عید شهروندان قیداری در بازار موجود است و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت.
اسماعیلی خاطرنشان کرد: کالاهای اساسی که از استان به شهرستان منتقل می‌شود، عرضه این کالاها با نظارت بازرسان اتاق اصناف و توسط واحدهای صنفی توزیع می‌شود.آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today