ایرنا/ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: اکنون ۷۱ بیمار کووید ۱۹ در مرکزهای درمانی کاشان و آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند که ۱۳ نفر آنان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

مریم امیدی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز کرد: از مجموع کرونایی‌های پذیرش شده ۵۸ بیمار در مرکزهای درمانی کاشان و ۱۳ بیمار در آران و بیدگل بستری هستند.
وی با اشاره به ثبت ۳۲ مورد جدید ویروس کرونا در کاشان و آران و بیدگل اظهار کرد: شمار آزمایش مثبت کرونا در این منطقه به ۱۴ هزار و ۱۴۰ نفر رسید.
مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته موردی از فوت بیماری بر اثر کووید ۱۹ در شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان گزارش نشد.
امیدی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۹ نفر با علایم ویروس کرونا در مرکزهای درمانی کاشان پذیرش شدند، افزود: مرکزهای درمانی آران و بیدگل نیز در این مدت چهار نفر با علایم ویروس کرونا پذیرش کردند.
به گفته وی، از اسفند ۱۳۹۸ تاکنون ۱۳۴ هزار و ۷۲۰ نفر به مرکزهای بستری، تشخیص سرپایی و درمانی شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان مراجعه کردند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: در این مدت، هشت هزار و ۵۹۴ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل ترخیص شدند.آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today