ایرنا/ مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان گفت: ۲۸۰ طاقه پارچه و ۷۰ ثوب لباس بچه‌گانه قاچاق در مرکز استان کشف و ضبط شد.

حمید القاصی مهر، مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان روز دوشنبه به رسانه ها اعلام کرد: حین گشت زنی در سطح شهر خرم آباد از بازرسی یک دستگاه خودرو کامیون، ۲۸۰ طاقه پارچه و ۷۰ ثوب لباس بچه‌گانه قاچاق کشف شد.
وی با اشاره به توقیف خودروی حمل کالا افزود: پرونده متشکله جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.
وی اظهار داشت: شعبه چهارم ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان خرم آباد پس از بررسی پرونده، اخذ نظر کارشناسی در خصوص کالاهای مکشوفه، میزان قیمت کارشناسی شده، اخذ آخرین دفاعیات و عجز از ارائه اسناد و مدارک مثبت، متهم را به پرداخت پنج میلیارد و ۴۹ میلیون و ۲۱۴ هزار ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.
القاصی مهر عنوان کرد: ۱۳ هزار و ۳۱۸ فقره پرونده  امسال در سه حوزه کالا و خدمات، قاچاق کالا، ارز و بهداشت در تعزیرات حکومتی لرستان تشکیل شده است.
وی اظهار داشت: در حوزه قاچاق کالا و ارز بیش از ۲ هزار و ۳۴۷ فقره پرونده، در حوزه کالا و خدمات ۱۰ هزار و ۳۴۶ فقره و در حوزه بهداشت ۶۲۵ فقره پرونده تشکیل و رسیدگی شده است.
وی با تاکید بر جلوگیری از اطاله دادرسی در رسیدگی به پرونده ها افزود: همچنین امسال چهار هزار و ۲۷۱ بازرسی توسط هزار و ۴۸۹ تیم توسط تعزیرات حکومتی و دیگر دستگاههای نظارتی در سطح استان انجام شد و با متخلفین عرضه کالاهای اساسی به صورت قانونی و با اشد مجازات برخورد می شود. 

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy