ایرنا/ تیم نوجوانان دختر بندرعباس به نمایندگی از هرمزگان در مسابقه کشوری سبک نیو کونگ فو شرکت کرده و مقام سوم تیمی در بخش سلاح سرد را به دست آوردند.

مسلم عاشوری، رئیس هیات کونگ فو بندرعباس اظهار کرد: مسابقه فرم ممای اوسیما سبک نیو کونگ فو به میزبانی خراسان رضوی به صورت آفلاین و آنلاین با نظارت کامل  فدراسیون برگزار شد و ۱۲ استان در این رقابت‌ها حضور داشتند.
وی افزود: ۱۱ بانوی کونگ فو کار شهرستان بندرعباس در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در این مسابقه شرکت کردند که در پایان تیم استان هرمزگان  در رده سنی نوجوانان موفق به کسب مقام سوم دربخش سلاح سرد شد.
رئیس هیات کونگ فو بندرعباس عنوان کرد: در این دوره از مسابقه «زهرا لایق نژاد» در رده نونهالان، «دایانا گل مرادی»، «فاطمه گردکانی»، «ریحانه ربیعی» و «زهرا ربیعی» در رده سنی نوجوانان، «سحر مسافری»، «زهرا احمدی»، «سیما کهنسال»، «مریم محمدحسینی»  و«هنگامه امامدادیان» در رده سنی جوانان و «فاطمه امامدادی طارمی» در رده بزرگسالان تیم هرمزگان را تشکیل می‌دادند.‌
عاشوری اظهارداشت: در بخش اجرای سلاح سرد در رده سنی نوجوانان «فاطمه گردکانی» ، «دایانا گل مرادی»، «ریحانه ربیعی» و «زهرا ربیعی» همگی مقام سوم را کسب کردند.
وی در پایان با قدردانی از زحمت های سهیلا صبوری مربی وسرپرست تیم بانوان اضافه کرد: در بخش اجرای فرم در رده سنی نوجوانان «زهرا ربیعی» با اجرای فرم قهوه‌ای مقام سوم و در رده سنی جوانان «فاطمه سرتکی» با اجرای فرم آبی مقام سوم را به دست آوردند.  

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today