ایرنا/ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: قاچاقچی ذرت در اردبیل به پرداخت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

علی رحیمی‌آذر، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل با اعلام این خبر اظهار کرد: این فرد اقدام به قاچاق ۱۶ تن و ۴۲۰ کیلوگرم ذرت خارجی کرده بود که توسط ماموران نیروی انتظامی در اردبیل کشف و پرونده‌ای در این خصوص در تعزیرات حکومتی تشکیل شد.
وی ادامه داد: با توجه به محتویات پرونده و انجام تحقیقات لازم توسط شعبه و اخذ آخرین دفاع اتهام انتسابی محرز و فرد متخلف علاوه بر ضبط کالا به پرداخت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
رحیمی‌آذر بیان‌کرد: خرید و فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
او تأکید کرد: تمامی واحدهای تولیدی، خدماتی و توزیعی و اصناف در استان زیر ذره‌بین تعزیرات هستند و به صورت مداوم بر نحوه عملکرد آنها نظارت می‌شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل یادآور شد: هموطنان می‌توانند گزارش‌های خود در رابطه با احتکار، قاچاق کالا، گرانفروشی و کم‌فروشی و عرضه کالا خارج از شبکه توزیع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.

 
  

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today