تسنیم/ مدیرکل راهداری استان اردبیل با اشاره به مسدود شدن راه ارتباطی ۴۸۱ روستای استان اردبیل، گفت: تا پایان امروز تمامی راه‌ها بازگشایی می‌شود و از فردا هیچ مشکلی در این زمینه باقی نخواهد ماند.

کلیم‌الله وثوقی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل صبح امروز در بازدید از محورهای مواصلاتی اردبیل ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: نمک‌پاشی و برفروبی جاده‌های استان از همان لحظات نخست بارش آغاز شده و برای بازگشایی جاده‌های استان تمهیدات لازم به کار گرفته و 230 دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین برای عملیات برفروبی و بازگشایی محورها و گردنه‌های استان مستقر هستند.
وی ادامه داد: گروه‌های راهداری در تمامی جاده‌های استان مستقر می‌شوند که در این زمینه هیچ موردی از گرفتار شدن مسافران در مناطق کوهستانی گزارش نشده است که خوشبختانه نشان از تلاش بی‌وقفه راهداران است.
وثوقی با اشاره به این که 139 سامانه هوشمند نظارت و کنترل جاده‌ای در استان نصب شده است، ادامه داد: انتظار ما از رانندگان این است که از سفرهای غیرضروری جلوگیری کنند و سرعت مطمئنه را مبنای کار قرار دهند و استفاده از زنجیرچرخ را برای سفر ایمنی و راحت مبنای کار قرار دهند.
وی با اشاره به لزوم اطلاع‌یابی هم‌استانی قبل از سفر نیز تصریح کرد: انتظار داریم ترددکنندگان و رانندگان قبل از اقدام به سفر با سامانه ارتباطی 141 تماس گرفته و قبل از سفر از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند که این موضوع بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today