ایرنا/ رئیس هیات هندبال البرز با اشاره به برگزاری رقابت های قهرمانی کشور در بخش دختران گفت: قرار بود که میزبانی این دوره از رقابت ها به میزبانی استان برگزار شود که به دلایلی انصراف دادیم.

مرتضی خادمی، رئیس هیات هندبال البرز اظهار کرد: رقابت های هندبال جوانان قهرمانی کشور در بخش دختران پیش از این قرار بود که از سوم تا دهم اسفند ماه جاری به میزبانی البرز و با حضور تیم هایی از سراسر کشور برگزار شود.
وی اضافه کرد: نبود زیر ساخت ها از جمله مکانی برای اسکان و اقامت تیم های ورزشی در کنار شیوع ویروس کرونا سبب شد تا البرز از میزبانی این دوره از رقابت‌ها انصراف دهد.
خادمی گفت: البرز از داشتن زیر ساخت هایی به خصوص در بخش ورزش محروم است این در حالی است که سایر دستگاه‌ها و ارگان‌ها نیز در صورتی که بخواهند با هیات‌های ورزشی در این استان همکاری داشته باشند هزینه هایی را طلب که از توان این هیأت‌ها خارج است.
رئیس هیات هندبال البرز ادامه داد: یکی از این دستگاه‌ها برای اسکان یک هفته تیم‌ها رقمی معادل ۱۲۰ میلیون تومان از هیأت درخواست کرد که پرداخته شود اما پرداخت چنین رقمی از توان هیات هندبال خارج است.
وی خاطرنشان کرد: زیبنده این استان نیست که با داشتن ورزشکاران و قهرمانان در رشته های مختلف به دلایلی از جمله نداشتن زیرساخت‌ها و از سوی دیگر همکاری نکردن سایر دستگاه‌ها چنین میزبانی را از دست بدهد و در واقع چاره‌ای جز انصراف نداشتیم.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday