ایرنا/ مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: ۲۸ زندانی جرائم غیر عمد این استان چشم انتظار کمک‌های خیران برای بازگشت به آغوش گرم خانواده‌هایشان هستند.

سید عبدالحسین سجادی، مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان ابراز کرد: از این تعداد ۱۱ نفر در زاهدان، ۱۲ زندانی در زابل، یک‌نفر در ایرانشهر، یک‌نفر در سراوان و سه زندانی نیز در چابهار چشم انتظار کمک خیران هستند.
وی گفت: از این تعداد یک‌نفر به دلیل تصادف، ۱۰ نفر مهریه، هشت نفر نفقه و ۹ نفر نیز به علت محکومیت مالی در زندان تحمل حبس می‌کنند که مجموع بدهی آنان ۸۱.۳۲۸.۵۷۹.۱۶۳ ریال است.
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲۰ زندانی جرائم غیرعمد از زندان‌های استان آزاد و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند که ۹ نفر از آنان مددجویان دیه، ۳۹ نفر محکوم مالی، ۶۴ نفر به علت مهریه و هشت نفر به علت نفقه زندانی بودند.
وی بیان کرد: شماره حساب‌ ۳۲۳۲۳۳۳۳۱۳ نزد بانک ملت، شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۳۶۳۵ بانک ملت، شماره حساب ۲۵۱۷۳۴۶۲۹۵ بانک تجارت و شماره کارت بانک رفاه کارگران ۳۱۲۳۵۵۵۴ به نام ستاد دیه سیستان و بلوچستان آماده دریافت کمک‌های مردمی افراد خیر و نیک اندیش است.
سجادی گفت: شهروندان می‌توانند از طریق سایت نمایندگی به نشانی www.sabipro.ir و شماره تماس‌های ۰۵۴۳۳۴۵۲۲۹۳ یا مراجعه به دفتر نمایندگی واقع در زاهدان، بلوار بهداشت، روبروی معاینه فنی خودرو جنب منازل مسکونی اداره زندان با فعالیت‌های این نمایندگی و نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.
وی از مردم نیکوکار سیستان و بلوچستان خواست تا با همدلی و بخشش در راه خداوند، همیشه و در همه جا گره گشای مشکلات همشهریان و مستمندان باشند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today