ایرنا/ فرماندار همدان با تاکید بر انتقال افراد بی سرپناه در محلات، پارک‌ها و اماکن عمومی به گرمخانه شهرداری، گفت: گرمخانه های شهرداری باید همواره به ویژه در ایام سرد و برفی سال پذیرای این گروه از اقشار آسیب پذیر است.

محمدعلی محمدی، فرماندار همدان در جریان بازدید از گرمخانه شهرداری همدان، اظهار کرد: با توجه به برودت هوا، گرمخانه همدان به عنوان مرکز استان پذیرای تعداد قابل توجهی از افراد بی‌خانمان است.
وی بر خدمات رسانی مطلوب به این قشر تاکید و بیان کرد: گرمخانه با هدف خدمت رسانی به افراد بی‌سرپناه، کارتن خواب و آسیب دیده اجتماعی ایجاد شده و لازم است سایر نهادهای مسئول برابر شرح وظایف ذاتی خود همراه و یاور این مجموعه باشند.
فرماندار شهرستان همدان با بیان اینکه کارتن خوابی معتادان متجاهر و افراد فاقد شرایط عادی رفتاری و روانی در محلات، پارک‌ها و اماکن عمومی یک معضل اجتماعی است، گفت: این افراد باید به گرمخانه منتقل شوند.
محمدی خاطرنشان کرد: با همکاری سایر مراکز حمایتی و حتی تشکل‌های مردم نهاد تا حد ممکن باید برای بهبود وضعیت مراجعان به این مراکز اقدام شود.
او با اشاره به نارضایتی ساکنان واحدهای مسکونی مجاور گرمخانه تصریح کرد: جابجایی گرمخانه به مکانی مناسبتر در دستور کار قرار دارد که تسریع در اجرای این مهم را پیگیری می‌کنیم.

 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today