مهر/ مدیرعامل تیم فوتبال سوهان محمد قم با بیان اینکه از ادامه مسابقات در لیگ دسته سوم و رده امید انصراف داده، گفت: اداره کل ورزش و جوانان به باشگاه ما تاکنون «صفر ریال» کمک مالی کرده است.

سید محمد طباطبایی مدیرعامل تیم فوتبال سوهان محمد قم با بیان اینکه شرایط برای ادامه تیم داری در رده سنی بزرگسالان و امید در استان قم مناسب نیست، اظهار کرد: انصراف کناره گیری تیم‌های بزرگسالان و امید این باشگاه از مسابقات کشوری را اعلام می‌کنم.
مدیرعامل تیم فوتبال سوهان محمد قم با اشاره به شرایط موجود در قم و شرایط بد اقتصادی به وجود آمده برای باشگاه سوهان محمد قم؛ از ادامه مسابقات در رده بزرگسالان در لیگ دسته سوم کشور و رده امید در لیگ دسته اول کشور انصراف داده و شرکت نخواهیم کرد، افزود: باشگاه سوهان محمد به تعهدات خود در تمامی مسائل عمل کرده است.
وی با تاکید بر اینکه کناره گیری از مسابقات کشوری به دلیل عدم حمایت مسئولین است، ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان به باشگاه ما در رده‌های بزرگسالان و امید تاکنون «صفر ریال» کمک مالی کرده و تمامی هزینه‌های اعزام به شهرستان‌ها، میزبانی‌ها و … را خودمان پرداخت کرده ایم.
طباطبایی با بیان اینکه در سال گذشته به نماینده قم در مسابقات دسته سوم کشور مبلغی بالغ بر ۷۰ میلیون تومان از طرف اداره ورزش و جوانان کمک شده بود و انتظار می‌رود با توجه به اوضاع نامناسب اقتصادی، کمک‌های مالی شامل باشگاه ما هم بشود، گفت: تعجب می‌کنم تا این لحظه کمک مالی، به تیمی که نتایج خوبی را کسب کرده و بعد از سال‌ها به عنوان نماینده قم تجربه حضور در جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور را کسب کرده، نشده است.
وی در پایان افزود: کناره گیری از مسابقات بزرگسالان و امید کاملاً جدی است و در صورتی که حمایت نشویم دیگر ادامه نخواهیم داد.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday