باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از کشف ۱۰۲ فقره سرقت در پرونده موبایل قاپ‌های اصفهان، خبر داد.

حسین تُرکیان، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت موبایل توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسکلت و شکایت مال باختگان، موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.
وی افزود: تیم ویژه‌ای از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی استان تحقیقات تخصصی خود را بر روی پرونده مذکور آغاز کردند و با تلاش شبانه روزی در خصوص بررسی صحنه‌های جرم و مقایسه شیوه‌های سرقت توسط متهمان با شیوه سرقت توسط افراد سابقه دار سرانجام هویت یکی از سارقان که در بیشتر سرقت‌ها نیز حضور داشت به دست آمد.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: با شناسایی فرد مذکور کارآگاهان بلافاصله وارد عمل شده و طی هماهنگی با مقام قضایی وی را در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهر اصفهان دستگیر و به پلیس آگاهی استان اصفهان منتقل کردند.
این مقام انتظامی بیان کرد: متهم که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود سرانجام در مواجه با مدارک و مستندات پلیس لب به اعتراف باز کرده و دو نفر دیگر از همدستان خود و یک مالخر را معرفی کرد.
ترکیان از دستگیری تمامی اعضای باند مذکور خبر داد و گفت: با اعترافات به دست آمده از متهمان ۱۰۲ فقره سرقت موبایل و وجوه نقد از عابران پیاده کشف شد که در این خصوص پرونده تشکیل و این افراد برای رسیدگی به جرائم خود تحویل مراجع قضایی شدند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today