ایسنا/ مدیرعامل باشگاه پاس گفت: کادر فنی اگر نمی‌توانند مشکلات فنی تیم را حل کند، به صورت کتبی استعفا بدهند.

امیر عظیمی، مدیرعامل باشگاه پاس در این خصوص اظهار کرد: در حال حاضر من از شرایط تیم راضی هستم و تنها مشکل ما کادر فنی است که اگر توانایی حل مشکلات را ندارند استعفا بدهند.
عظیمی ادامه داد: استعفای شفاهی آقای پاشازاده مورد قبول ما نیست باید به صورت کتبی و رسمی استعفا بدهند.
وی درباره شایعات پیوستن پاشازاده به تیم دیگری، تصریح کرد: تا زمانیکه با ما قرارداد دارند، نمی‌توانند به تیم دیگری بروند از طرفی اگر باشگاهی این کار را انجام دهد بی‌اخلاقی کرده ‌است.
مدیرعامل باشگاه پاس خاطرنشان کرد: در حال حاضر ما به تعهداتمان عمل کرده‌ایم، از شرایط تیم راضی هستیم و اگر مشکلاتی هم وجود دارد، مشکل فنی است.
عظیمی با بیان این که آقای پاشازاده در تمرین امروز حضور خواهند داشت، یادآور شد: ما با هیچکس مشکلی نداریم اما اگر کادر فنی نمی‌توانند به تیم پاس کمک کنند، استعفا دهند.
وی در پاسخ به این سوال که با وجود بدهی‌های تیم پاس و عدم صدور کارت بازی برای بازیکنان، چگونه روز جمعه مقابل تیم نفت امیدیه بازی کردند، توضیح داد: رئیس هیئت فوتبال همدان برای پرداخت بدهی‌ها از فدراسیون فوتبال، فرصت دوباره‌ای دریافت کردند.
مدیرعامل باشگاه پاس در پایان خاطرنشان کرد: من خودم را درگیر بدهی‌های تیم نمی‌کنم زیرا این بدهی‌ها مربوط به قبل از حضور من در باشگاه پاس است.


آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today