باشگاه خبرنگاران/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اعلام آمار کرونا در چهارمین روز از اسفند ۹۹ در چهارمحال و بختیاری، از شناسایی ۱۱ بیمار جدید کرونایی در استان خبر داد.
 
سید راشد جزایری، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۵ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند.
او افزود: طی ٢۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۱ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید_۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.
جزایری اضافه کرد: هم اکنون ۹۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۶۳ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.
او ادامه داد: طی ٢۴ ساعت گذشته مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید_۱۹ در استان گزارش نشد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری همان ۷۶۷ نفر است.
جزایری گفت: هم اکنون ۱۳ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday