صدا و سیما/ سه نفر اراذل و اوباش تحت تعقیب در شهرستان ایذه دستگیر شدند.

سرهنگ حجت سفیدپوست، فرمانده انتظامی ایذه در این باره اظهار کرد: در راستای اجرای طرح برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم عمومی، ماموران پلیس امنیت عمومی با کار اطلاعاتی یک نفر اراذل و اوباش به هویت ح-م معروف به جن به همراه ۲ نفر از همدستانش که چندین فقره تیراندازی جرحی، خسارتی و همچنین تیراندازی‌های هوایی به قصد ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان داشتند را شناسایی و دستگیری آنان را در دستور کار خود قرار دادند. 
سرهنگ حجت سفیدپوست با اشاره به اینکه متهمان پس از انجام اقدامات مجرمانه به استان‌های همجوار متواری می‌شدند، افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با تلاش‌های شبانه روزی بامداد امروز با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات منسجم و غافلگیرانه هر ۳ متهم را در ورودی شهرستان ایذه دستگیر کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه اراذل و اوباش دستگیر شده، یک قبضه سلاح جنگی کلاش با ۲ تیغه خشاب، ۵۴ فشنگ جنگی و شکاری و یک قبضه سلاح وینچستر بکار رفته در تیراندازی‌ها کشف شد.
فرمانده انتظامی ایذه با بیان اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است، بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today