باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، دو هزار و ۵۰۰ نفر در اثر ابتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داده اند.

مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان ابراز کرد: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۱۴۲ نفر است.
وی با تفکیک کردن موارد مثبتی که هم اکنون در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان بستریند، افزود: ۷۲ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۵ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۲ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، سه نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۴۰ نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.  
شفیعی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون را ۱۶ هزار و ۵۵۸ مورد اعلام کرده است.
وی با اشاره به اینکه ۲۶ مورد جدید طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شده اند، تصریح کرد: از این تعداد، ۱۳ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دو مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، یک مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱۰ مورد از دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.
شفیعی افزود: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته، موردی از بستری جدید در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گزارش نشده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، دو نفر در اثر ابتلا به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند که از این تعداد، یک نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک نفر از حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.
وی افزود: در مجموع از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان دو هزار و ۵۰۰ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.  

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar