باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر از تمدید اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی تا پایان اسفند، خبر داد.

قدرت الله کشکولی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی از ۱۸ آبان امسال، بیان کرد: با تدابیر صورت گرفته در این طرح، موتورسیکلت‌های رسوبی که در سال‌های ۹۰ تا ۹۸ در پارکینگ‌ها توقف داشته‌اند با برطرف کردن موانع و ایجاد شرایط خاص ترخیص می‌شوند.
وی افزود: مهلت اجرای این طرح در پایان بهمن به پایان رسید، اما با توجه به استقبال و اقدام مالکان موتورسیکلت‌ها برای آزادسازی وسایل نقلیه خود و بهره مندی از شرایط در نظر گرفته شده، اجرای این طرح تا پایان اسفند ۹۹ تمدید شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر با اشاره به اینکه در این طرح تسهیلات ویژه‌ای برای رعایت حال شهروندان و تسهیل و تسریع در فرایند ترخیص در نظر گرفته شده است، ادامه داد: بر این اساس امکان ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی بدون پلاک، بدون بیمه نامه، فاقد گواهینامه و تقسیط جرائم فراهم شده است.
کشکولی گفت: پلیس به مالکان و متصرفان قانونی موتورسیکلت‌هایی که تا قبل از سال ۱۳۹۹ توقیف شده‌اند و در پارکینگ نگهداری می‌شوند توصیه می‌کند که در بازه زمانی تعیین شده با در دست داشتن مدارک هویتی و مالکیتی به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و از فرصت ایجاد شده برای ترخیص موتورسیکلت خود استفاده کنند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar