پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری سارق حرفه ای کابل و تجهیزات مخابراتی با 20 فقره سرقت در بجنورد خبر داد.

سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با استفاده از تاریکی شب در مناطق حاشیه‌ای شهر بجنورد اقدام به سرقت کابل و تجهیزات مخابراتی می‌کند، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی استان مراتب را با جدیت در دستور کار خود قرار دادند.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با تلاش مستمر و اقدامات فنی و پلیسی و همچنین گشت‌زنی‌های هدفمند موفق شدند محل اختفای این فرد را شناسایی کنند، افزود: این فرد در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس آگاهی استان منتقل شد.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی با تاکید بر اینکه متهم در بررسی های به عمل آمده به 20 فقره سرقت کابل و تجهیزات مخابراتی در سطح شهرستان بجنورد اعتراف کرد، یادآور شد: در نهایت این فرد برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
سردار مظاهری با بیان اینکه پلیس به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا مخلان نظم و امنیت در جامعه به راحتی جولان دهند، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today