پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 56 هزار و 904 قلم انواع کالای قاچاق به ارزش 24 میلیارد و 750 میلیون ریال توسط مأموران انتظامی شهرستان بندرلنگه خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: در راستای مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و تأمین نظم و امنیت اجتماعی، مأموران پاسگاه مغویه شهرستان بندرلنگه حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو ایسوزو یخچال دار مشکوک و جهت بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو مذکور موفق شدند، هزار و 606 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، 196 دستگاه ماساژور، 4 هزار و 635 قلم لوازم دوچرخه، 181دستگاه بازیps5 ، 250 طاقه پارچه و 29 عدد باتری خودرو که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان ارزش محموله کشف شده را برابر نظر کارشناسان 24 میلیارد و 750میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
سردار جعفری ضمن بیان تبعات کالاهای بی کیفیت و ارزان قیمت برای سلامت و اقتصاد کشور خاطر نشان کرد: مقابله و مبارزه قاطع و مستمر با قاچاق کالا یکی از وظایف محوله به ناجا برای ایجاد و استمرار امنیت است.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today