فارس/ مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه از اواخر وقت فردا سامانه بارشی وارد استان خواهد شد، گفت: این سامانه بارشی تا بعدازظهر روز پنج‌شنبه فعال خواهد بود و سبب بارش برف و باران در تمامی نقاط از جمله کوهرنگ، اردل، لردگان، خانمیرزا، فارسان و کیار می‌شود.

مهران چراغپور، مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری امروز با اشاره به اینکه از اواخر وقت فردا سامانه بارشی وارد چهارمحال و بختیاری خواهد شد، گفت: این سامانه بارشی تا بعدازظهر روز پنج‌شنبه فعال خواهد بود و سبب بارش برف و باران در تمامی نقاط استان از جمله کوهرنگ ، اردل، لردگان، خانمیرزا، فارسان و کیار می‌شود.
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بارش برف و باران، رعد و برق و احتمال بارش تگرگ، وزش باد نسبتا شدید،کولاک، کاهش دید و رخداد مه برای این مناطق پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: لغزندگی سطح جاده‌ها، کاهش دید و اختلال در تردد محورهای کوهستانی و گردنه‌ها و بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها از جمله اثرات این سامانه بارشی در استان است.
چراغپور اضافه کرد: احتیاط در ترددهای جاده‌ای و پرهیز از سفرهای غیرضروری، مجهز نمودن خودروها به تجهیزات زمستانه، عدم توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها و اجتناب از صعود به ارتفاعات از جمله توصیه‌هایی است که مردم باید آن‌ها را رعایت کنند.
وی گفت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی تا ظهر چهارشنبه آسمان استان تا قسمتی ابری همراه با افزایش ابر و گاهی وزش باد به نسبت شدید پیش‌بینی می‌شود. 

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday