جام جم/ مردی که به‌‌دلیل سوءظن، همسر برادرش و دختر خردسال او را کشته بود، سه سال بعد از جنایت در زندان رجایی‌شهر کرج اعدام شد.

 اعدامی میانسال به‌نام احمد، شامگاه ۲۸شهریور سال ۹۶ وارد خانه برادرش در محله نعمت‌آباد تهران شد و همسر  ۲۹ساله او و دختر چهارساله‌اش را به قتل رساند و دختر ۱۱ ساله خانواده را با چاقو زخمی کرد.  دختر ۱۱ساله هویت قاتل را فاش کرد و مرد جنایتکار وقتی به محل جنایت بازگشت، بازداشت شد.
متهم به قتل درباره انگیزه‌اش از این جنایت گفت: دوست برادرم به خانه آنها  در رفت‌وآمد بود و من به رفتار عروس‌مان با مرد غریبه شک کرده بودم و  این سوءظن هر روز در دلم بیشتر می‌شد. موضوع را به برادرم گفتم که توجهی نکرد. آن شب با کلید یدک خانه برادرم به آنجا رفتم. کلاه‌گیس گذاشته و چهره‌ام را پوشاندم. اول زن برادرم را کشتم که دختر ۱۱ساله او متوجه سروصدا شد و بیدار شد، پایم را گرفت که کلاه‌گیسم افتاد. او و خواهر چهارساله‌اش را هم با چاقو زدم.
قاتل مدتی بعد در دادگاه کیفری یک استان تهران به دو بار قصاص محکوم شد. این رای تایید و به اجرای احکام دادسرای جنایی تهران ارسال شد که با گذشت سه سال از این قتل مرد اعدامی پای چوبه‌دار رفت و با اصرار اولیای دم حکم اجرا شد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday