ایرنا/ رئیس اداره زندان گچساران گفت: چهار نفر از زندانیان جرایم غیرعمد این شهرستان امروز آزاد و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.

افشین نارکی، رئیس اداره زندان گچساران اظهار کرد: این افراد از جمله محبوسان جرایم مربوط به مسایل مالی بودند که با تعامل بسیج حقوقدانان، زندان و دادگستری و کمک خیرین بسیج و جلب رضایت شاکیان از زندان آزاد شدند.
وی افزود: میزان بدهی این زندانیان ۳۸۰ میلیون ریال بود که شاکیان از ۱۱۰ میلیون ریال گذشت کردند و مابقی نیز از سوی خیران تأمین شد.
نارکی ادامه داد: تمامی از مجموع زندانیان آزاد شده ساکن شهر دوگنبدان هستند.
رئیس اداره زندان گچساران با بیان اینکه زندانیان غیرعمد این شهرستان چشم انتظار کمک خیران هستند، گفت: میزان بدهی زندانیان غیرعمد این شهرستان از ۲۰۰ میلیون ریال به بالا هستند.
وی بیان کرد: با هماهنگی ستاد دیه شهرستان و نیز همراهی و همکاری خیرین و نیکوکاران گچساران تلاش داریم تا هر ماه با یاد و نام امام هشتم شیعیان، تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمد شهرستان را آزاد کرده و به نزد خانواده های خود باز گردند.
نارکی گفت: امید است در روزهای پایانی سال نیز با همراهی و مشارکت مردم و خیران، زندانیان جرایم غیرعمدی که همچنان در حبس هستند، آزاد شوند.


 

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today