ایسنا/ مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از کسب رتبه نخست اقامه نماز در بین دستگاه‌ها خبر داد و گفت: یکی دیگر از برنامه‌های آموزش و پرورش استان در راستای ترویج و گسترش فرهنگ نماز در بین دانش‌آموزان، اجرای طرح بانگ اذان در تمام مدارس استان است.

محمدعلی واقعی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی امروز سه شنبه ۵ اسفند در نشست شورای معاونین اداره کل با مدیران آموزش و پرورش که با حضور مدیران، معاونین و مربیان تربیتی در بستر شبکه شاد برگزار شد، اظهار کرد: در سال تحصیلی جاری بیش از ۵۰۰ یادواره شهید در طرح ملی لاله‌های روشن برگزار شده است.
وی با اشاره به اقامه ۱۷۰۰ نماز جماعت به وسیله روحانیون، ائمه جمعه و جماعات در مدارس استان، تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه‌های آموزش و پرورش استان در راستای ترویج و گسترش فرهنگ نماز در بین دانش‌آموزان، اجرای طرح بانگ اذان در تمام مدارس استان است.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با تأکید بر توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مدارس استان، بیان کرد: دانش‌آموزان باید در مقابل انوار ملکوتی و مؤثر شهدا قرار داد تا در مقابل هجمه‌های نرم و ضد فرهنگی دشمنان قسم خورده نظام و اسلام بیمه شوند.
دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه تکریم و تجلیل از خانواده‌ها، فرزندان، همسران و مادران معزز شهدا، جانبازان، ایثار گران و آزادگان حریم و حرم، تکریم و تعظیم شعائر اسلام و انقلاب است، افزود: در زمینه توسعه و تعمیق فرهنگ حجاب و عفاف نیز نشست‌های و همایش‌های بسیاری نظیر همایش نگین خاتم و دختران آفتاب برگزار شده است.
در این آیین از معاون پرورشی و فرهنگی سابق اداره‌کل و پیشکسوت تربیتی استان، غلامحسین  نارمنجی تجلیل و از اپلیکشین‌های بیانیه گام دوم و شهدای استان و طرح توسعه اردوگاه ملی هدایت رونمایی شد.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today