مهر/ فرماندار اشتهارد گفت: اماکن عمومی شهرستان زیر ذره‌بین نظارت‌های بهداشتی هستند تا بتوانیم زنجیره بیماری کرونا را قطع کنیم.

فرهاد شیبک، فرماندار اشتهارد عصر سه‌شنبه در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان اشتهارد بر تشدید و دقت در نظارت‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در اماکن عمومی سطح شهر و روستاها تأکید کرد.
وی همکاری و همراهی تمامی اعضای ستاد مدیریت کرونا و همچنین مردم شهرستان اشتهارد را برای عبور از موج چهارم شیوع ویروس کرونا خواستار شد و بیان کرد: ممکن است شرایط فعلی شهرستان عادی به نظر برسد و فکر کنیم آبی بودن در رنگ‌بندی شهرستان‌ها حاکی از شرایط مطلوب است اما در واقع اینگونه نیست.
فرماندار اشتهارد تصریح کرد: عادی بودن به معنای در معرض خطر نبودن نیست و چه بسا با عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی استفاده نکردن از ماسک در اماکن عمومی و محل کسب شرایط به گونه شود که ناچار به تعطیلی و کنترل ورود و خروج در محورهای مواصلاتی شهرستان شویم.
وی متذکر شد: از تمامی مردم شریف و وظیفه‌شناس شهرستان خواهشمندیم دستورالعمل‌ها و نکات مهم و ضروری بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و پرهیز از تجمع و مسافرت‌های غیرضروری ما را در کنترل این شرایط یاری دهند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday