تسنیم/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه امسال مراسم اعتکاف در استان برگزار نمی‌شود گفت: هر گونه تجمع در شب و روز میلاد امیرالمومنین(ع) در خراسان جنوبی ممنوع است. 

حجت الاسلام رضایی،مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ضمن تبریک میلاد امیرالمومنین (ع) اظهار داشت: هر ساله در این ایام شاهد برگزاری برنامه های مختلف از جمله مراسم معنوی اعتکاف بودیم اما امسال کرونا مانع از برگزاری این مراسم معنوی شده است و مراسم اعتکاف برگزار نمی‌شود. 
وی با بیان اینکه امشب در شب میلاد حضرت علی(ع) تجمعی برای برپایی شادی نداریم بیان کرد: اما بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در مساجد برنامه‌های مختصری از قبیل سخنرانی و مولودی‌خوانی برگزار می‌شود. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: مراسم جشن که بعد از اقامه نماز در مساجد توسط مردم همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود، مدت زمان آن بسیار محدود خواهد بود. 
رضایی با اشاره به فضیلت ماه رجب و انجام اعمال در این ماه افزود: گرچه کرونا مانع برگزاری مراسم اعتکاف شده است اما مردم می‌توانند با انجام اعمال مربوطه در منازل خود نسبت به این امر اقدام کنند. 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط موجود به احتمال زیاد دعای ام‌داود که هر ساله در مساجد برگزار شده است، امسال در مساجد برگزار نشود و مردم می‌توانند این دعا را از طریق تلویزیون تماشا کنند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today