ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: با شناسایی ۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری در استان به ۱۰ هزار و ۴۲۱ نفر افزایش رسیده است.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان در این باره اظهار کرد: همچنین با فوت ۲ نفر دیگر از مبتلایان قطعی کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، شمار متوفیان کرونا در این استان به یک هزار و ۵۱۵ نفر رسید.
وی یادآوری کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹۱ مورد بود که از این تعداد ۳۲ نفر در بخش عادی بستری شدند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: همچنین در حال حاضر ۱۰ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی  ۲۹ بیمار وخیم گزارش شده است.
طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۷۶، بهار ۶۱۰، تویسرکان ۶۶۳، رزن ۴۵۰، درگزین ۱۹۷، فامنین ۱۸۳ و کبودراهنگ ۶۶۴ نفر بوده است.
طاهری افزود: همچنین یک هزار و ۹۱۷ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۴۸ نفر در نهاوند و سه هزار و ۹۳۶ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today