مهر/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ۱۲ بیمار با شرایط بحرانی در مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری بستری هستند.

مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ظهر چهارشنبه با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در ششمین روز از اسفندماه سال ۹۹ عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۹ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته‌اند که از این تعداد ۲۷ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۰ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد عنوان کرد: هم اکنون ۹۹ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۷۲ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات هستند.
وی اظهار کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۷۶۹ نفر رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تاکید کرد: هم اکنون ۱۲ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday