فارس/ شهردار ملایر گفت: درگیری، خدمه آرامستان بهشت هاجر را روانه بیمارستان کرد.

حسین بابایی، شهردار ملایر با بیان اینکه با توجه به شرایط کرونا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی در بهشت هاجر اعمال شده اظهار کرد: این محدودیت‌ها برای حفظ سلامت مردم است.
وی با بیان اینکه طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا انسداد ورودی آرامستان بهشت هاجر در یک سال گذشته طی چند مرحله انجام شده است افزود: در این راستا از مردم درخواست شده زیارت اهل قبور را از راه دور انجام دهند.
شهردار ملایر با اشاره به اینکه با این وجود متاسفانه بسیاری از خانواده‌ها اصرار دارند در آرامستان و سر قبور عزیزانشان حضور داشته باشند افزود: امروز شاهد درگیری در مراسم ختم یکی از اموات با نگهبان بودیم که همین موضوع باعث شد یکی از خدمه راهی بیمارستان شود.
وی با بیان اینکه درگیری باعث خونریزی و شکستن جمجمه این فرد شد و هم اکنون در بیمارستان تحت مراقبت پزشکان است گفت: به‌حمدالله حال عمومی این فرد خوب است.
بابایی با بیان اینکه امیدوایم مردم سعه صدر بیشتری داشته باشند تا شاهد بروز این مشکلات نباشیم گفت: با توجه به اینکه تشییع‌کنندگان و افراد همراه اموات، شرایط روحی مناسبی ندارند مسئولان آرامستان سعی بر همراهی خانواده‌های داغدار داشته‌اند.
وی یادآور شد: تشییع اموات با تعداد محدودی از وابستگان درجه یک انجام می‌شود اما  پس از مسدودسازی بارها درگیری‌هایی بین مردم و نگهبانان، عوامل و خدمه این آرامستان رخ داه که مردم باید در این زمینه نسبت به همراهی با قوانین توجه بیشتری داشته باشند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today