تسنیم/ جلسه علنی شورای شهر امروز با محوریت ساخت المان ۱۵ خرداد برگزار شد که رئیس شورای شهر زنجان از اقدامات بازدارنده استاندار به شدت انتقاد کرد.

عباس راشاد، رئیس شورای شهر زنجان در این جلسه اظهار داشت: هفته بعد بودجه بعد از بررسی در جلسات متعدد به صحن شورا خواهد آمد و بعد از تائید اعضای شورا تصویب خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ساخت المان 15 خرداد به زودی آغاز می‌شود گفت: مصوب پیشنهاد ترک تشریفات ساخت این المان در شورای شهر مورد بررسی قرار گرفت و بعد از آن به فرمانداری ارسال شد.
رئیس شورای شهر زنجان تصریح کرد: طبق گفته کمیته تطبیق، مصوبه ترک تشریفات که به فرمانداری ارسال شد منابع مالی آن پیش‌بینی نشده بود که باید در این جلسه عرض کنم این ادعای کمیته تطبیق اصلا صحت ندارد چرا که یک ماه قبل مورد تائید خودشان قرار گرفته بود.
وی افزود: روش برون سپاری به چند روش است که روش ترک تشریفات یکی از آن موارد است و خوشبختانه در سال جاری دو ترک تشریفات آسفالت خیابان جمهوری و المان میدان 15 خرداد اجرا شده که این نشان دهنده این است که شورا در حوزه مسائل مالی بسیار منضبط است.
راشاد افزود: در شورای حل اختلاف به نفع فرماندار رای داده شد که اصلا از طرف شورای شهر در آن جلسه کسی حاضر نبود‌. حتی مصطفی طاهری و حجت‌الاسلام شجاعی نمایندگان استان حضور نداشتند و معلوم نیست این جلسه با چه صلاحیتی برگزار شد.
وی خطاب به استاندار و فرماندار زنجان ضمن گلایه‌مندی از به تاخیر انداختن ساخت پروژه المان 15 خرداد گفت: شورای شهر دقیقا موضوع پروژه ساخت المان میدان 15 خرداد را مورد بررسی قرار داده بود و معلوم‌ نیست چرا استاندار زنجان با ترک تشریفات این پروژه مشکل دارد؛ به نظرم باید اختلافات کنار گذاشته شود تا پروژه‌های شهری هرچه سریعتر به اتمام برسد و دود این تاخیر 45 تا 60 روزه‌ای که بخاطر عدم موافقت استاندار و فرماندار بابت اجرای پروژه 15 خرداد ایجاد شده فقط به چشم مردم رفته است.


آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today