دیارجنوب/ دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به بستری بودن 82 بیمار در بخش‌های کرونایی، گفت: با ثبت دو فوتی جدید، تعداد جانباختگان کرونایی در استان به 883 نفر رسید.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر ابراز کرد: در 24 ساعت گذشته 19 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته 6 مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد دو مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متاسفانه امروز دو مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا آقایی با 82 سال سن با سابقه بیماری زمینه‌ای فشار خون و خانمی با 65 سال سن با سابقه بیماری مزمن ریوی در استان بوشهر به ثبت رسید.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه هم‌اکنون 16 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: از این تعداد در حال حاضر هشت مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون 20 هزار و 16 بوده است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا پنج اسفند ماه 883 مورد بوده است که از این تعداد 865 نفر مورد مثبت قطعی و 18 نفر مورد مشکوک بوده‌اند.
کشمیری بیان کرد: افزایش آمار مبتلایان زنگ خطری برای استان است که نیازمند رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط تمام افراد است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آحاد مردم خواهشمندیم دورهمی‌ها را به حداقل برسانند و استفاده از ماسک را فراموش نکنند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar