ایرنا/ رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه ستاد استانی مدیریت کرونا و تمام نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی، بر تعطیلی استان اصرار دارند، گفت: انتظار داریم ستاد ملی با این موضوع موافقت کند.

سیدکریم حسینی، رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای بار دوم با آقای امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری در خصوص تعطیلی خوزستان به خاطر شیوع کرونا صحبت کردم که قرار شد مجدد این موضوع را با رئیس‌جمهوری مطرح کند.
وی افزود: شخص استاندار خوزستان نیز پیگیر این موضوع است و با وزیران بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کشور در حال رایزنی در این باره است.
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه سلامتی مردم از همه چیز مهمتر است گفت: با توجه به شرایط موجود خوزستان و وجود ۱۱ شهرستان قرمز کرونایی، اگر استان تعطیل نشود شاید دیگر نتوان وضعیت را جمع کرد و جوابگوی آمار مراجعان بود اگرچه کادر درمان به خوبی در حال تلاش است تا پیک ‌بیماری کنترل شود.
حسینی ادامه داد: از آنجا که در روزهای پایانی سال و در فصل کسب و کار قرار داریم ما به دنبال ضرر و زیان کسبه و بازار نیستیم ولی اگر آمار مراجعان به بیمارستان‌ها تصاعدی باشد و نتوانیم وضعیت را کنترل کنیم باید به تعطیلی استان تن دهیم.
هم اکنون ۱۱ شهرستان خوزستان از جمله اهواز در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
 
  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today