ایرنا/ مدیرعامل باشگاه گل ریحان البرز با بیان اینکه به دنبال تقویت تیم هستیم ، گفت: با نظر سرمربی بازیکنان جدید به تیم افزوده می‌شود.

رضا رضایی، مدیرعامل باشگاه گل ریحان البرز با اشاره به آخرین وضعیت گل ریحان البرز اظهار کرد: این روز ها تمرین‌های تیم گل ریحان زیرنظر مازیار درحال برگزاری است و طبق برنامه‌ریزی سازمان لیگ عصر فردا چهارشنبه در چارچوب رقابت‌های جام حذفی باید به مصاف مس نوین کرمان برویم.
وی اضافه کرد: امیدوارم بازیکنان تیم گل ریحان با انجام یک بازی زیبا در این دیدار خانگی پیروز شوند.
مدیرعامل باشگاه گل ریحان در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ای برای فصل نقل و انتقالات دارید، اظهار داشت: به‌دنبال تقویت تیم هستیم و با نظر سرمربی بازیکنان جدید به تیم اضافه خواهند شد.
رضایی در ادامه به جشنواره بزرگ استعدادیابی فوتبال اشاره کرد و گفت: این جشنواره یک اتفاق بزرگ در فوتبال ایران است و باشگاه گل ریحان در این مسیر نگاه ویژه ای به بازیکنان جوان و مستعد خواهد داشت.
وی  همچنین در خصوص سخنان اخیر رییس هیات فوتبال  البرز که درخواست کرده تا همه مسوولان استان از تیم گل ریحان حمایت ویژه ای داشته باشند، اظهار داشت: ضمن تشکر از حمایت رئیس هیات فوتبال البرز و کمک‌های که به تیم داشتند، امیدوارم شاهد این اتفاق باشیم.
مدیرعامل باشگاه گل ریحان البرز گفت: در ارتباط با جشنواره استعدادیابی به‌زودی اطلاعیه و تاریخ برگزاری از طریق سایت رسمی باشگاه اعلام خواهد شد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday