ایرنا/ رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری اعضای باندی که با جعل نشان یکی از شرکت‌های معروف اقدام به بسته‌بندی و فروش سبزی‌های غیربهداشتی در کرج می‌کردند، خبر داد.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز اظهار داشت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت یک کارگاه غیرمجاز بسته‌بندی سبزیجات در منطقه مهرشهر کرج با سوءاستفاده از نام و نشان یک شرکت تولید مواد غذایی معتبر و جعل برند آن شرکت و عرضه سبزیجات بسته‌بندی با آن نام و نشان، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان ابتدا با بررسی میدانی و با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهمان را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه سه نفر از اعضای این باند را دستگیر کردند.
نادربیگی گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد یک باند سه نفره شامل یک زن و ۲ مرد با جعل برند یک شرکت معروف بسته‌بندی اقدام به بسته‌بندی و توزیع سبزی‌های غیربهداشتی کرده و با این اقدام خود باعث ورشکستگی این شرکت و بیکاری ۱۵۰ نفر از کارگران آن شده‌اند.
رئیس پلیس آگاهی البرز اظهار داشت: متهمان به صراحت به جرم خود مبنی بر جعل برند و ارائه مواد خوراکی غیربهداشتی اعتراف کردند.
وی از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت کارگاه‌های غیرمجاز موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران اعلام کنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday