باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل بهزیستی استان سمنان از تحویل ۱۷۰ واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش این سازمان خبر داد و گفت: تأمین مسکن و زیرساخت‌های لازم برای مددجویان و توان‌خواهان بهزیستی در دستور کار است.

علیرضا ایزدپور، مدیرکل بهزیستی استان سمنان با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال ۱۷۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان سمنان تحویل داده‌ شده است، اظهار کرد: ساخت مسکن از سال ۸۶ آغاز و تا دهه فجر سال جاری ادامه داشته که طی این بازه زمانی دو هزار و ۸۹ واحد مسکونی به مددجویان واگذار شده است.
وی با بیان اینکه تأمین مسکن و زیرساخت‌های لازم برای مددجویان و توان‌خواهان بهزیستی در دستور کار قرار دارد، افزود: در این راستا مقرر شد که ۳۴۰ واحد مددجویی دیگر در سطح استان سمنان ساخته و به مددجویان تحت پوشش بهزیستی تحویل داده شود.
مدیرکل بهزیستی استان سمنان بابیان اینکه مشارکت خیران در امر مسکن منجر به تحویل ۱۷۶ واحد مسکن طی سال گذشته شده است، ابراز داشت: در واقع هدف از ساخت مسکن برای مددجویان کاهش آلام جامعه هدف است که مشارکت خیران می‌تواند این بخش را تسریع بخشند.
ایزدپور بابیان اینکه ۱۲ هزار معلول تحت حمایت این سازمان در استان سمنان هستند، تصریح کرد: حمایت از یک هزار و ۵۰۰ زن سرپرست خانوار، ارائه خدمات از صفر تا سالمندی، گسترش خدمات اورژانس اجتماعی و افزایش ساعات خدمت‌رسانی، دیگر اقدامات بهزیستی محسوب می‌شود.
وی با بیان اینکه کاهش اعتیاد و کمک به رفع این آسیب اجتماعی دیگر برنامه‌های بهزیستی است، افزود: در این راستا مرکز جامع درمان اعتیاد در شهرستان گرمسار دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری رسید که کمک به اشتغال و توانمندسازی معتادان در زمره اقدامات سازمان است.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today