ایرنا/ رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ اهواز گفت: از ابتدای اسفندماه امسال تاکنون بیش از یکصد بیمار کرونایی از طریق اتوبوس آمبولانس به بیمارستان‌های دیگر منتقل شدند.

منصور پور حسین زاده، رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ اهواز در این باره اظهار داشت: به طور میانگین روزانه ۱۴ بیمار در ۲ نوبت به بیمارستان‌های اهواز منتقل می‌شوند.
وی افزود: آمار مراجعه به بیمارستان‌ها و مبتلایان رو به افزایش است به گونه ای که امروز ۲۰ بیمار از بیمارستان رازی به بیمارستان امام(ره) منتقل شدند.
رئیس مرکز اورژانس اهواز گفت: از ابتدای اسفندماه تاکنون حدود ۲۰۰ بیمار از طریق اتوبوس و آمبولانس به بیمارستان‌ها منتقل شوند که از این تعداد، بیش از ۱۰۰ بیمار با اتوبوس جابه جا شدند.
وی به استقرار ۲ اتوبوس آمبولانس در سطح شهر اهواز برای نمونه گیری اشاره کرد و افزود: روزانه از این طریق حدود ۲۰ تا ۳۰ مورد مثبت مشاهده می‌شود که آمار بالایی است.
پور حسین زاده گفت: امروز ۳۷ بیمار بین بیمارستانی و مشکوک به کروند داشتیم که از این تعداد ۱۷ بیمار را از خانه به بیمارستان منتقل کردیم؛ اغلب بیماران از بیمارستان رازی به بیمارستان‌های سینا، گلستان، امیرالمومنین و امام(ره) منتقل می‌شوند.

  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today