ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با فوت چهار نفر دیگر از مبتلایان قطعی کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، شمار متوفیان کرونا در این استان به یک هزار و ۵۱۹ نفر رسید.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اعلام این خبر اظهار کرد: با شناسایی ۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری تاکنون در استان به ۱۰ هزار و ۴۳۱ نفر افزایش رسیده است.
وی ادامه داد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۵ مورد بود که از این تعداد ۴۵ نفر در بخش عادی بستری شدند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: همچنین در حال حاضر ۱۸ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی  ۲۸ بیمار وخیم گزارش شده است.
طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۷۸، بهار ۶۱۱، تویسرکان ۶۶۴، رزن ۴۵۰، درگزین ۱۹۷، فامنین ۱۸۳ و کبودراهنگ ۶۶۴ نفر بوده است.
طاهری افزود: همچنین یک هزار و ۹۱۷ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۵۱ نفر در نهاوند و سه هزار و ۹۳۹ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today