ایرنا/ رئیس راهداری وحمل و نقل جاده‌ای خلخال گفت: جاده ارتباطی اسالم به خلخال که به دستور پلیس راه گیلان در طول شب گذشته مسدود شده بود امروز پنجشنبه با هماهنگی مرکز مدیریت راه‌های کشور و با تلاش راهداران برفروبی شده و بازگشایی شد.

معروف خسروی، رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال در این باره اظهار کرد: بارش برف همراه با کولاک که از ۲ روز پیش در جاده‌های این منطقه آغاز شده هم اکنون نیز ادامه داشته و بر شدت کولاک افزوده شده است.
خسروی با توصیه به مردم برای پرهیز از سفرهای غیرضروری در جاده ارتباطی خلخال به اسالم افزود: تردد در راه خلخال- اردبیل و خلخال- کوثر  به علت یخبندان، نیازمند احتیاط بیشتر و رعایت سرعت مطمئنه است و در جاده خلخال - شاهرود و خلخال- اسالم نیز برای تردد خودروها استفاده از زنجیر چرخ الزامی است.
وی از ادامه بارش و همراه با کولاک در سطح محورهای ارتباطی بین شهری و روستایی این شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر به استثنای جاده ارتباطی خلخال به ماسوله و ماسال هیچ راه مسدود روستایی در این شهرستان نداریم.
مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل نیز با اعلام تداوم بارش پراکنده در جاده‌های استان اردبیل اعلام کرد که رانندگان برای تردد در جاده‌های کوهستانی استان باید زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

 
 
  
  

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today