باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ده نفر به کووید۱۹ مبتلا شدند.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در این خصوص اظهار کرد: با ۴ نفر فوتی در ۲۴ ساعت گذشته آمار مجموع جانباختگان کرونایی استان از ابتدای همه گیری تاکنون به یک هزار و پانصد و ۱۹ نفر رسید.
او با تشریح وضعیت بیماران مبتلا به کووید۱۹ در استان همدان گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذاشته ۲۵۵ مورد بوده که از این تعداد ۴۵ نفر در بخش عادی و ۱۸ بیمار نیز در بخش آی.سی.یو بستری شدند، ضمن آنکه وضعیت جسمی ۲۸ نفر از این تعداد وخیم گزارش شده است.
طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۷۸، بهار ۶۱۱ تویسرکان ۶۶۴، رزن ۴۵۰، درگزین ۱۹۷ فامنین ۱۸۳ و کبودراهنگ ۶۶۴ نفر بوده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان افزود: همچنین یک هزار و ۹۱۷ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۵۱ در نهاوند و سه هزار و ۹۳۹ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند که ۲۷۷ نفر از بیماران بستری، افراد غیربومی و از خارج استان هستند.
او با بیان اینکه آمار کووید۱۹ از ابتدای سال تا کنون به ده هزارو ۴۳۱ نفر رسیده است، گفت: رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی همچنان الزامی است.
طاهری بیان کرد: تجمع و دورهمی‌های خانوادگی شیوع بیماری کووید۱۹ را افزایش می‌دهد.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today