ایرنا/ تیم فوتسال کیمیای اسفراین در رقابتی جذاب و نفس‌گیر در هفته هفتم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور مقابل تیم رهیاب تهران با نتیجه پر گل ۵ بر ۵ مساوی شد.

این بازی ظهر امروز جمعه در سالن شهدای کارگر اسفراین برگزار شد.
زهرا حاتمی، سرمربی تیم فوتسال کیمیای اسفراین در حاشیه این بازی اظهار داشت: بازیکنانم در مقابل تیم رهیاب تهران که از تیم‌های بسیار خوب و مدعی در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور است با جان و دل بازی و از همه توان خود برای کسب نتیجه مطلوب استفاده کردند.
وی با ابراز رضایت کامل از عملکرد بازیکنانش در این بازی افزود: نتیحه تساوی در مقابل این تیم مدعی در حالی به دست آمد که سه تن از بازیکنان تیم کیمیای اسفراین مصدوم و از حضور در مسابقات محروم بودند.
سرمربی تیم فوتسال کیمیای اسفراین گفت: بازیهای نیم فصل لیگ برتر این هفته به پایان رسید و از هفته آینده بازی های نیم ‌فصل دوم آغاز می شود و ۲ بازی تیم‌کیمیای اسفراین مقابل حریفان در نیم فصل دوم که قرار بود در سال جدید انجام شود در ۲ هفته آینده برگزار می‌شود.
تیم فوتسال بانوان کیمیای اسفراین که نخستین تجربه خود در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور را امسال دارد تا کنون یک برد یک مساوی و چهار شکست را در این رقابت‌ها داشته است.آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today