باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۱۵۵ بیمارجدید مبتلا به کرونا ویروس طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، با اشاره به آمار بیماران جدید مبتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: در این بازه زمانی تعداد کل موارد نمونه‌گیری شده ویروس کرونا در استان یک هزار و ۴۸۷ نفر بودند که ۱۵۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان شناسایی شدند.
وی افزود: از این تعداد بیمار جدید مبتلا به کروناویروس شناسایی شده ۱۰۴ نفر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند، همچنین در این بازه زمانی ۶۵ بیمار بهبود یافته از مراکز درمانی ترخیص شدند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر ۴۱۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۶۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.
نجیمی آمار مرگ ومیر بیماران مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان را سه نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد یک نفر فوت شده مثبت کرونا بوده‌است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today