باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با ثبت یک فوتی جدید، تعداد قربانیان کرونا در این استان به ۸۸۵ نفر رسید.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر عنوان کرد: امروز یک مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان ثبت شد که این فرد، آقایی ۷۵ ساله  با سابقه بیماری دیابت و قلبی بود.
وی ادامه داد: مجموع جانباختگان کرونا در استان بوشهر تا امروز(۱۰ اسفند) به ۸۸۵ نفر رسیده است که ۱۹ نفرشان، مشکوک به این بیماری بوده‌اند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر همچنین افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند و اکنون ۷۴ بیمار در این بخش‌ها در حال درمان هستند.
کشمیری بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ نفر از بیماران بستری‌ در بخش‌های کرونایی با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد هشت نفر به کرونا مبتلا بودند.
وی بابیان اینکه اکنون ۱۵ بیمار در بخش‌ مراقبت‌های ویژه بستری هستند، گفت: از این تعداد هفت نفر با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  عنوان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۲۰ هزار و ۲۴۰ مبتلا به این ویروس شناسایی شده‌اند.
کشمیری بر رعایت اصول بهداشتی، استفاده از ماسک و به حداقل رساندن دورهمی‌ها تاکید کرد.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar